Propojení - Ecomail

Ecomail je marketingová platforma pro Váš E-mailing, SMS, Facebook, Instagram a Messenger. Náš systém je připraven na automatické propojení Vašich kontaktů s touto službou. To znamená, že jakmile získáte nový kontakt do seznamu newsletterů, tento kontakt se automaticky přenese do této služby. Navíc je možné nastavit automatické přenášení informací o provedených objednávkách.

Nastavení propojení s touto službou najdete v sekci Propojení / Ecomail. K nastavení máte následující položky:

  • Aktivní – Určuje, zda bude propojení aktivní.
  • Odesílat informace o objednávce – Po výběru této možnosti se budou odesílat informace o nových objednávkách do systému Ecomail.
  • Klíč API – Pro správné odesílání informací do systému Ecomail je nutné vyplnit API klíč, který získáte po registraci v této službě.
  • Vložit trackovací kód – Pro využití této funkce musíte mít ve službě Ecomail zakoupený tarif Marketer+. Je nutné vyplnit App ID, které získáte po registraci do služby Ecomail. Po vložení trackovacího kódu se budou přenášet informace o aktivitě zákazníků na Vašem e-shopu do služby Ecomail.

 

Seznamy kontaktů

Je nutné nastavit seznamy kontaktů, do kterých se budou přenášet nově vytvořené kontakty ze seznamů newsletterů. V této sekci máte přehled všech vytvořených seznamů kontaktůx ze služby Ecomail. Pro správné zobrazení seznamů kontaktů je nutné mít vyplněný API klíč.