Propojení - SmartEmailing

SmartEmailing je nejoblíbenější český nástroj pro e-mail marketing. Náš systém je připraven na propojení s touto službou. Propojení najdete v sekci Propojení / SmartEmailing.

 

Na úvodní stránce propojení se SmartEmailingem jsou k dispozici následující položky:

  • Stav - Pouze informativní položka. Pokud dojde k úspěšnému propojení na základě níže vyplněných údajů, bude tato položka obsahovat hodnotu "● Propojeno".
  • Uživatel - Vyplňte Vaše přihlašovací jméno do služby SmartEmailing (viz. obrázek níže).
  • Klíč API - Vyplňte API klíč (viz. obrázek níže).
  • Odesílat informace o objednávce - Pokud povolíte tuto možnost, veškeré objednávky provedené přes Váš e-shop budou odesílány do služby SmartEmailing a budou spárovány se zákazníkem na základě e-mailové adresy. Aby bylo možné zobrazit objednávky u zákazníka, je nutné kontaktovat službu SmartEmailing a požádat je o povolení této služby.

Pro správné napojení je potřeba vytvořit přístupový API klíč, a to uděláte po připojení do služby SmartEmailing v sekci Můj účet / API klíče

V přehledu propojení se SmartEmailingem vidíte adresu k odhlášení z odběru novinek. Tuto adresu je nutné nastavit ve Vašem SmartEmailing účtu, na tuto adresu bude uživatel přesměrován po odlášení z odběru novinek.

Další možnosti: