Ovládání - Platba

Výzva k platbě

Jakmile si vyberete tarif a skončí Vám testovací období, bude Vám vystavena proforma faktura za provoz e-shopu na následující období, podle vybrané frekvence plateb. Proforma faktura Vám bude zaslána e-mailem, ale také na ni budete upozorněni v administraci Vašeho e-shopu.

Proforma fakturu je možné zaplatit kliknutím na tlačítko Zaplatit. To Vás přesměruje na platební bránu pro provedení online platby. Platbu je možné provést také bankovním převodem. Platební údaje najdete ve vytisknutém dokladu.

 

Po přijetí platby Vám bude vystavena faktura, kterou Vám zašleme na e-mail, ale naleznete ji i v administraci v sekci Fakturace.

V této sekci se nachází evidence veškerých proforma faktur a faktur, které byly vystaveny za provoz Vašeho e-shopu. Tyto doklady lze vytisknout. V případě nezaplacených proforma faktur máte u jednotlivých záznamů tlačítko směřující na platební bránu pro provedení online platby.

 

Správa Modulů

Může se stát, že potřebujete využívat modul nad rámec Vámi zaplaceného tarifu. Přehled modulů máte v sekci Správa modulů.

V záložce Aktivní moduly je přehled modulů, které můžete využívat. Pokud chcete aktivovat nový modul, vyberte si jej v záložce Správa modulů a klikněte na tlačítko Aktivovat.

Po aktivaci daného modulu Vám bude vystavena proforma faktura za používání daného modulu v období ode dne aktivace do konce fakturačního období.

Kompletní seznam modulů a jejich dostupnost v konkrétním tarifu naleznete na stránce: https://www.nody.cz/cenik/