Propojení - Glami

Propojení s portálem Glami je možné nastavit v sekci Propojení a podsekci Glami.

Propojení je možné přes takzvaný feed, který je možné stáhnout pomocí tlačítka Stáhnout feed a nebo návštěvou odkazu v položce URL - K dispozici máte URL adresy pro všechny aktivní jazykové verze. Tento feed je nutné nastavit v administraci Vašeho účtu, služby Glami.

Pokud vyberete možnost Přidat výrobce před název produktu, název produktu ve feedu bude složen z: název výrobce + název produktu.

Aby se produkt objevil na výstupním feedu, je potřeba mít správně nastavenou hlavní kategorii produktu v sekci Produkty / Kategorie (Propojení). Zároveň musí mít nastavenou dostupnost, která má v nastavení hodnotu "Doručení" větší než 0.

Pro urychlení generování nového feedu se nový feed generuje pouze v případě, že nebyl generovaný v předchozích 3 hodinách, v opačném případě se stáhne stávající feed.

Pro generování feedu je možné nastavit následující parametry:

  • CPC - Maximální cena, kterou jste ochotni za proklik nabídnout.
  • Zakázat export z kategorií - Vyberete kategorie, které si nepřejete exportovat.

Výsledný feed je validní s požadavky Glami.

Glami Pixel

V záložce Glami Pixel je možné propojit Váš účet se službou Glami Pixel. Propojení je jednoduché, stačí si vytvořit Glami účet a do položky Klíč pro měření konverzí vložit Váš klíč. Více informací o Glami Pixel se dozvíte zde.