Objednávky - Dodací listy

Evidence dodacích listů je dostupná v sekci Objednávka a podsekci Dodací listy.

Funkce v přehledu dodacích listů:

  • Filtrace - Dodací listy lze filtrovat na základě Vámi vyplněných údajů. Filtraci spustíte kliknutím na tlačítko Filtr.
  • Export - Dodací listy lze exportovat a to tak, že kliknete na tlačítko export a vyberete možnost export dokladů.

    Po výběru této možnosti se Vám zobrazí okno, ve kterém vyberete následující možnosti: typ exportu (formát CSV, XML - Pohoda), soubor určený pro Pohodu pak lze jednoduše naimportovat do účetního systému Pohoda.
    Nelze exportovat všechny dodací listy najednou, je nutné vyplnit alespoň jeden rozsah z dostupných parametrů (číslo dokladu, datum vystavení).

Náhled dodacího listu:

V přehledu se nachází velmi užitečná funkce a to náhled dodacího listu. Stačí kurzorem na pár vteřin zastavit na sloupci Číslo dokladu u konkrétního listu a zobrazí se Vám náhled jako na následujícím obrázku.

 

Popis sloupců v přehledu dodacích listů:

  • První pole slouží pro výběr záznamů k hromadným akcím. Po výběru konkrétních záznamů se Vám zpřístupní možnost Hromadné akce. Po výběru konkrétní akce se tato akce provede na všechny vybrané záznamy.
  • Číslo dokladu - Unikátní identifikační číslo dodacího listu, v tomto sloupci se nachází i datum vytvoření dodacího listu.
  • Jméno - Fakturační jméno zákazníka, na kterého byl dodací list vystaven.
  • Číslo objednávky - Číslo objednávky, se kterou je daný dodací list spárovaný.

 

Více informací: